יבוא אלומיניום מסין

אם גם אתם משתייכים אל קהל הקבלנים שמעוניינים לייבא אלומיניום בכמויות גדולות לפרוייקטים שונים ועל ידי כך לחסוך את העלות שלכם בישראל, חברת TRADEITON המקיימת שיתופי פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים, מייבאת אלומיניום מסין למפעלים, לתעשייה, לסיטונאים ולקמעונאים מציעה גם לכם קהל הקבלנים אפשרות של יבוא כמויות גדולות של אלומיניום במחירים משתלמים מסין.

TRADEITON מציעים לכם ייבוא של אלומיניום מספקים סינים אמינים ומובילים בתחומם. החברה שלנו תבצע את כל עבודת היבוא בשבילכם וכל שיוותר לכם לעשות הוא לבחור את סוג האלומיניום האיכותי בו אתם מעוניינים. אנו מספקים לקבלנים קטלוגים ממפעלים בעלי שם עולמי, מחירים אטרקטיביים, מוצרי אלומיניום באיכויות גבוהות וביטחון מתחילת התהליך ועד סיומו.

אנו מעמידים לרשות הקבלנים את מיטב המומחים שלנו בתחום יבוא אלומיניום מסין. צוות חברת טריידיטון בעל ניסיון רב שנים בקשרי מסחר עם סין, מכיר את המנטאליות הסינית ויודע כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הספקים הסינים. המומחים שלנו ישמחו לייעץ בכל הקשור אל איכויות חומרי הגלם ותהליך היבוא מסין לקהל הקבלנים. ברשות החברה מחסנים בערים שונות בסין, אנו מתחייבים על בדיקה קפדנית של חומר הגלם טרם העלאתו לשילוח לישראל ומקפידים על ייבוא אלומיניום מסין עד לבית העסק או בית הלקוח שלכם.

לסיכום, חברת 'טרייד איט און' מציעה לקבלנים אפשרות של יבוא אלומיניום מסין, דבר שיחסוך קרוב לכם כסף רב. לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו דרך טופס 'צור קשר' באתר או טלפונית למשרדינו בישראל, בהונג קונג ובסין.

2017-06-21T11:38:33+00:00 יוני 21st, 2017|
נגישות