יבוא אישי מסין

אין אדם בעולם אשר היה בוחר לרכוש מוצר זהה במחיר היקר יותר המוצע לו. כאשר אתם קונים עשרות אלפי מוצרים שונים משלל תחומי צריכה, זה בדיוק מה שאתם עושים. ככה זה כשמצד אחד מרבית המוצרים מיוצרים בסין הרחוקה, ומצד שני – הם נמכרים בישראל במאות אחוזים יותר.

בדיוק מהסיבה הזו, יבוא אישי מסין הפך לנפוץ כל כך בשנים האחרונות. שכן, לאלפי ישראלים נמאס לשלם כל כך הרבה כסף כאשר אפשר לשלם פחות. אלא שבתמונה האוטופית הזו יש מספר חסרונות משמעותיים – בירוקרטיה סבוכה, פערי תרבות, קשיי תקשורת וכדומה. מה עושים? בשלוש מילים – "טרייד איט און", החברה שהופכת את הייבוא האישי מסין למשחק ילדים. בואו נראה בדיוק במה מדובר.

סין – תחום היבוא האישי

הידעתם שתחום היבוא האישי מסין מגלגל מאות מיליוני שקלים מדי שנה, ובכל שנה, הסכומים רק הולכים וגוברים? התחום מפותח היום מאי פעם, מציע עשרות אתרים מושקעים, ידידותיים לגולש, חלקם אף בעברית, המציעים קשת רחבה של מוצרים נפלאים בתחום הריהוט, המכשירים האלקטרוניים, המחשוב, הביגוד ועוד. אך למרות שאין מדובר בטרנד חדש, בעיות רבות נותרו כפי שהיו בימים הראשונים של העניין. התלונות לא מועטות, ורובן קובלות על הבטחות ללא כיסוי, פערים בין הנראה באתר למוצר בפועל, שירות לוקה בחסר, מוצר באיכות לא גבוהה ועוד.

 

אלא שבדיקות שנעשו גילו באופן חד-משמעי: כאשר הצרכן הישראלי מסתייע בחברה המתמחה בשוק הסיני בכלל ובייבוא אישי מסין בפרט, שיעור התלונות יורד עד כמעט לאפס! כל הבירוקרטיה, השיחות, המיילים, ההתלבטויות, הזמנים, חוסר הוודאות, ההבטחות ללא כיסוי – הכל נעלם כלא היה. ומה שנשאר? החיסכון הכספי העצום (גם בקיזוז דמי התשלום עבור השירות של החברה המסייעת). כל מה שנותר לכם זה לבחור את המוצרים הנראים לכם ולחכות עד שיופיעו בפתח הבית שלכם…

מעוניינים לחסוך אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בכל קנייה? אל תוותרו על יבוא אישי מסין בגלל בעיות שונות. תנו למומחים לפתור לכם אותן! מייבאים בסיוע צמוד של המקצוענים מ"טרייד איט און" ונהנים ממחירים מוזלים בראש שקט. "טרייד איט און" – הכל פתאום פשוט כל כך.

2017-06-21T12:03:26+00:00 יוני 21st, 2017|
נגישות